DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)
olej, płyta pilśniowa, 41 x 54, 5 cm (w świetle oprawy),
sygn. l.d.: DMITRUK / `07
na odwrocie opis autorski: Kompozycja "UKŁAD" JERZY DMITRUK / 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia, e/a, 36 x 50 cm, sygn.
Misja XII - Ocean Świętego Spokoju, 2006r.
Dom na wzgórzu.. Z cyklu: Żywot malarza, 2006 r.
akwatinta, e/a, 28 x 40 cm, sygn.
Świat kreacji. Z cyklu: Żywot malarza, 2006 r.
akwatinta, e/a, 33 x 24 cm, sygn.
Z cyklu: Żywot malarza: Przypływ marzeń, 2005 r.
serigrafia, a/a, 30 x 40 cm, sygn.
serigrafia,
23 x 30 cm,
sygn.
grafika,
34 x 25cm