BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
Composition au pot, a la boite en laque et pelottes de laine
olej, karton
27,5 x 34,5 cm
sygn. i dat. p.d.:M Blond 49
cena wywoławcza: Wykup abonament
Nature morte au pain et a la bouteille de de vin
olej, płyta pilśniowa,
88 x 140 cm;
sygn. p. d.
olej, deska
sygn. p.d.: M.Blond
60 x 49,40 cm
pochodzenie:
Galerie Chantepierre, Aubonne, Suisse
kolekcja J-R.H
olej na płótnie,
46 x 54,5 cm,
sygnowany l.d. "M.Blond"
NATURE MORTE AU PAIN ET A LA BOUTEILLE, ok. 1954
olej, płyta
sygn. p.d.: "M. Blond" i dat. na odwrocie
89 x 140 cm
olej, karton
sygn. p.g.
60 x 80 cm
technika mieszana, papier
66 x 44 cm
sygn. i dat. l.g. M Blond 74
olej/płótno,
50 x 65,5 cm
sygnowany p. g.: `M. Blond`
Serigrafia, kredka;
30 x 50 cm (odcisk płyty)
Sygnowana p.d.: M. Blond | l.d.: 30/100
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.
olej, płótno
sygn. l.g. M.Blond
50 x 65 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydmana, Paryż
Ołówek, papier
sygn. i dat. l.d. M. Blond 1950
24 x 13 cm
50 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. Blond.