SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
gwasz, akryl, papier 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, papier, 29,5 x 29,5 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK `93
akryl, płótno, 55 x 44 cm
sygn. i dat. p.d.: W. SIUDMAK 84
na odwrocie: W. SIUDMAK PARIS "PRINCESE" "KSIĘŻNICZKA" 55 x 44 1984 AKRYL / VERNIS ACRYL
litografia, aluminium; 14,8 x 14,8 cm
każda praca sygn.: W. SIUDMAK; na odwrocie nalepka autorska z opisem cyklu, tytułem i numerem odbitki; kolejno: Baran, Bli¼nięta, Rak, Lew, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec.
litografia barwna, papier, 85,2 x 60,8 cm (arkusz); sygn. p.d.: W. SIUDMAK, l.d. nr: 126/250, śr.d. napis: "L`Espoir"
olej, płyta pilśniowa, 44 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Siudmak 1969
litografia, papier,
76 x 57 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisane u dołu: E.A. "Reve etrange d`Arielle" W. SIUDMAK
serigrafia barwna, papier,
30 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: W. Siudmak 1993 (ołówkiem); l.d. napis: EA 65/115
gwasz, akryl, papier,
47,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK
serigrafia barwna, papier,
sygn. i dat. u dołu: W. Siudmak 1993 (ołówkiem);
l.d. napis: EA 65/115
gwasz, akryl, papier,
sygn. p.d.: W. SIUDMAK
gwasz, akryl, papier,
sygn. p.d.: W. SIUDMAK
gwasz, akryl, papier, 47,5 x 32 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK
La orde organique (Porządek organiczny) odbitka autorska
litografia, papier, 32 x 23,5 cm (całość);
sygn. p.d.: W. Siudmak, l.d. E.A., ś. d. "L`orde organique"/ hommage a Giovanni Battista/ Bracelli
SCENA SYMBOLICZNA - ŚW. SEBASTIAN
1969 r.
Tusz, tempera na papierze 38 x 32 cm
Sygnowany p.d. - "Siudmak 69"
rysunek, ołówek, papier,
48,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK Pris 01.2001 Version II