CYBULSKI Tadeusz (1878 - 1954)
Widok na most Dębnicki i Kopiec Kościuszki w Krakowie
olej, tektura, 31 x 38 cm; sygn. l.d.: T. Cybulski/ IX./ 918
cena wywoławcza: Wykup abonament
węgiel, papier, 27 x 39 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: T. Cybulski
napis l.d.: Wawel 926
olej, płótno naklejona na tekturę, 38 x 51,5 cm (w świetle ramy); w lewym
dolnym rogu dedykacja autorska: Panu ... / T. Cybulski (słabo czytelna)
olej, tektura, 43,4 x 30,9
sygn. l. d.: TCybulski / 918; na rewersie napis: XXII / Kraków - ul. Floriańska / w dniu rozpadnięcia się Antanty / rano
olej, tektura,
47 x 60 cm;
sygn. p.d.: Tadeusz Cybulski wraz z dedykacją: Prof. Feliksowi Siedleckiemu z serdecznym uściskiem dłoni 8 ... 1941 w Krakowie; z lewej: autorski tytuł obrazu Czorsztyn /1938.
olej, tektura
45,5 x 37,7 cm