KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, tektura,
43 x 31 cm,
sygn. p.g.: Kidoń
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
PORTRET KOBIETY (PANI SPATKOWSKA ?), 1947 R.
pastel/papier, 68,5 x 48,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `J.Kidoń | 47`
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret kobiety w białej kamizelce, 1926
olej, tektura
69 x 46,5 cm
sygn. p.d.: Kidoń 926
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Pastel, papier
63 x 29,2 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Kidon
Biografia artysty przy poz. nr 19.
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Pastel, papier
Sygnowany l.d.: Kochanej | (
) | Kidon
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
niesygnowany (na odwrociu dedykacja autora z 1928 r.)
olej, tektura
13.8x9
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. l.d.
olej, tektura
23x18
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier, 49,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret Stefana Tymowskiego, 1926
olej, tektura, 67 x 51,7 cm;
sygn. p.d.: Stefanowi / Kidoń / 926
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
technika własna, tusz, papier,
17 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
12,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
19 x 14,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
16,9 x 11,3 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. p.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, tektura, wymiary w świetle ramy: 28 x 21 cm
sygn.. p.g.: Kidon
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)