PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. i dat. p.g.: Pałka W. / 2003
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
60 x 50 cm
sygn. p.g.: Pałka W. | 2003 [podkreśl.]
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 60 x 85 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W. / 2003"
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
38 x 55 cm
sygnowany p.d.: Pałka W | 81
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 50 x 60 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W./ 2002"
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 50 x 70 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W./ 2001"
PAŁKA Witold (1928-2013)
2001 r.
Olej na płótnie 50 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "Pałka W."