SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 100x81 cm
Sygnatura: na odwrocie - Sempoliński marzec 2001 A.R. Brazylia
Data powstania: 2001 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Technika: olej/płótno
Wymiary: 100x81 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2001 r.
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Pastel, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie u św. Anny - Kazimierz
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 100 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: "Sempoliński /Autoportret //Łazarz /? /30. V. 99"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na płótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie:
"Sempoliński /Autoportret 87/2000"
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno;
73,5 x 92 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Sempoliński 1970
Na odwrocie napis autorski: Światło i mrok/ Szanownemu
Panu Doktorowi Maurycemu/ Mittelstaedtowi z wyrazami
serdecznej wdzięczności i prośbą o przyjęcie/ J. Sempoliński/ 1980
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno;
101 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SEMPOLIŃSKI / 77 oraz napis: UKRZYŻOWANIE
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Martwa natura z rybą, lata 50. XX w.
olej/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu naklejka z tytułem i fragment naklejki maszynopisowej z opisem: `Fant Nr. 25 | Sempoliński Jacek | "Martwa natura" | olej`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno;
101 x 81 cm;
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK SEMPOLIŃSKI / 1982 / AKRYL + GWASZ / 110 x 95 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na kartonie
60 x 42 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej na kartonie
60 x 42 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński `1970/ Światło i mrok
Wystawiany: wystawa z okazji sześćdziesięciolecia wydziału malarstwa warszawskiej ASP, Warzawa, 2008
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Rysunek pastelem, papier; 48 x 31,5 cm
Na odwrocie papieru napis czarną kredką: Sempolin | styczeń 2004 | Zamek w Janowcu
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akwarela, papier,
60 x 43 cm;
na odwrocie nalepka z dedykacją artysty z 1992 roku
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Akwarela, gwasz, papier; 59 x 43 cm
Sygnowany na odwrociu: J.
Sempoliński , sierpień 1992 | Nieborów , drzewa na łące
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Pastel, papier; 60 x 42 cm
Sygnowany na odwrociu: Sempolin |
wrzesień 2004 | Ukrzyżowany u św. Anny
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
akwarela, papier,
60 x 43 cm;
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
AUTOPORTRET (DER ANDERE), 2009
Pastel, papier;
48,6 x 32
Na odwrociu długopisem: (Jacek) Sempoliński | grudzien 2009 | Autoportret | (Der Andere)