1 zł
2 600 000 zł

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Brazylia

Technika: olej/płótno
Wymiary: 100x81 cm
Sygnatura: na odwrocie - Sempoliński marzec 2001 A.R. Brazylia
Data powstania: 2001 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czerwony

Technika: olej/płótno
Wymiary: 100x81 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2001 r.

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

UKRZYŻOWANIE

Pastel, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie u św. Anny - Kazimierz

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

AUTOPORTRET / ŁAZARZ?/, 1999

olej na płótnie, 100 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: "Sempoliński /Autoportret //Łazarz /? /30. V. 99"

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

AUTOPORTRET, 1987/2000

olej na płótnie, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie:
"Sempoliński /Autoportret 87/2000"

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Światło i mrok, 1970

olej, płótno;
73,5 x 92 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Sempoliński 1970
Na odwrocie napis autorski: Światło i mrok/ Szanownemu
Panu Doktorowi Maurycemu/ Mittelstaedtowi z wyrazami
serdecznej wdzięczności i prośbą o przyjęcie/ J. Sempoliński/ 1980

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Ukrzyżowanie, 1977

olej, płótno;
101 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SEMPOLIŃSKI / 77 oraz napis: UKRZYŻOWANIE

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Martwa natura z rybą, lata 50. XX w.

olej/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu naklejka z tytułem i fragment naklejki maszynopisowej z opisem: `Fant Nr. 25 | Sempoliński Jacek | "Martwa natura" | olej`

Estymacja: 7 000 - 9 000 zł

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Ukrzyżowanie, 1977

olej, płótno;
101 x 81 cm;

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czaszka, 1982

akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK SEMPOLIŃSKI / 1982 / AKRYL + GWASZ / 110 x 95 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czaszka, 1982

akryl, gwasz, płotno,
111 x 95 cm,

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Krew utajona

olej na kartonie
60 x 42 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Krew utajona

olej na kartonie
60 x 42 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Światło i mrok, 1970

olej, płótno,
65 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński `1970/ Światło i mrok
Wystawiany: wystawa z okazji sześćdziesięciolecia wydziału malarstwa warszawskiej ASP, Warzawa, 2008

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

ZAMEK W JANOWCU, 2004

Rysunek pastelem, papier; 48 x 31,5 cm
Na odwrocie papieru napis czarną kredką: Sempolin | styczeń 2004 | Zamek w Janowcu

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Nieborów, na łące, 1992

akwarela, papier,
60 x 43 cm;
na odwrocie nalepka z dedykacją artysty z 1992 roku

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

DRZEWA NA ŁĄCE, 1992

Akwarela, gwasz, papier; 59 x 43 cm
Sygnowany na odwrociu: J. Sempoliński , sierpień 1992 | Nieborów , drzewa na łące

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

UKRZYŻOWANY U ŚW. ANNY, 2004

Pastel, papier; 60 x 42 cm
Sygnowany na odwrociu: Sempolin | wrzesień 2004 | Ukrzyżowany u św. Anny

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Nieborów, na łące, 1992

akwarela, papier,
60 x 43 cm;

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

AUTOPORTRET (DER ANDERE), 2009

Pastel, papier;
48,6 x 32
Na odwrociu długopisem: (Jacek) Sempoliński | grudzien 2009 | Autoportret | (Der Andere)

liczba obiektów: 139