NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)
tech.własna
50x61 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
24 x 33 cm
sygnowany d. śr.: `Juliusz Narzyński`; sygn. i dat. na odwrociu: `Jul. Narzyński | 1987` oraz papierowa naklejka z opisem i tytułem autorskim
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: Juliusz Narzyński 86
Widziałem jezioro sięgające nieba, 2004
pastel olejny, papier, 48,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul. Narzyński 04
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Jul Narzyński 91;
na odwrocie napis: Juliusz Narzyński
olej, płótno, 74 x 55 cm
sygn. na blejtramie: Juliusz NARZYŃSKI oraz na płótnie: Juliusz Narzyński
olej, płótno, 100 x 80 cm;
olej, płótno, 46 x 55 cm;
pastel olejny, papier,
48,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
olej, płótno, 46 x 55 cm;
olej, płótno
74 x 55 cm
olej, płótno,
116 x 81 cm
sygnowany p.d.: Jul.Narzyński 71
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Juliusz Narzyński oraz nalepka P.P. Pracownie Sztuk Plastycznych z danymi obrazu.
olej, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 85
sygnatura powtórzona na odwrocie
Lapidarium rzeczy znalezionych, 1985
olej, płótno,
65 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Narzyński 85
olej na płótnie
73x60 cm
1984 r.
olej, płótno,
24 x 33 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński
na odwrocie napis autorski: Jul. Narzyński / 1987 oraz nalepka z opisem dzieła
Procesja sentymentalna, 1966 r.
olej/płótno, 119 x 149 cm
sygn. i dat. p. d.: `Juliusz Narzyński 66` oraz opis na odwrocie: `Juliusz Narzyński / "Kawał dobrej roboty" / olej 1966`, na blejtramie: `J. Narzyński tyt: "Procesja sentymentalna"