FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno
53x60
sygnowany, datowany l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno
50x60
niesygnowany
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej na płótnie, 82,2 x 98,8 cm, sygn. l.d. "FEDKOWICZ"
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
Olej, płótno; 77,5 x 59,7 cm, Sygn. p. g.: FEDKOWICZ NA BLEJTRAMIE NALEPKA: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor Jerzy Fedkowicz | Tytuł dzieła Dziewczyna z lustrem | Rodzaj dzieła ol. pł. cena... | wym. 77 x 60 | Podpis autora Pałac Sztuki 1969/70
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
ołówek, tusz, papier; 28,5 x 22 cm w świetle passe-partout;
nie sygnowany;na odwrocie napis długopisem: Jerzy Fedkowicz | Stwierdzam autent. | Helena Szlapak | zw. Reprodukcja znajduje się | w książce p.t. Jerzy Fedkowicz | wydanej przez Wydawnictwo Literack | rok 1981 /str. 87. /; obok pieczątka: HELENA SZLAPAK | spec. ginekolog | ul. Grabarska 12 | 047/57
Obiekt publikowany (ilustracja) w: Jerzy Fedkowicz, wstęp i wybór ilustracji J. Madeyski, Kraków 1981, s. 87;
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno
80 x 64 cm
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej na płótnie, 64 x 94 cm, sygnowany p.d.: "Fedkowicz"
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno,
60 x 72 cm
Sygnowany l.d.: FEDKOWICZ
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
akwarela, gwasz, papier
41 x 28,6 cm