PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z Petrognano Semifonte (2009
sygn. p.d
akryl, płótno/tektura
24x18
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z Monteriggioni, 2009 r.
akryl/płyta,
34 x 24 cm
sygnowany l. d.: `PANFIL`; opisany na odwrociu: `MOTYW Z MONTERIGGIONI | AKRYL 33 x 24 | 2009 | J. Panfil`
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
olej, płótno
73x92
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d. olej, płótno, 70x100
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d. akryl, płótno/tektura 24x18
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
olej, płótno
40x50
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Martwa natura ze starą skrzynią
sygn. l.d.
olej, płótno
41x61
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. l.d.
olej, płótno/tektura
33x41
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
olej, płótno
46x61
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Ołtarz główny kościoła farnego w Piotrkowie Trybunalskim
sygn. l.d.
olej, płótno
24x18
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z klasztoru Urszulanek w Sieradzu (2007)
sygn. l.d.
akryl, płótno/tektura
24x18
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
olej, płótno
27x50