ISSAIEFF Jan Grzegorz (Issajeff) (ur.1953)
piórko, tusz, papier, 22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: J.G. Issaieff / A.D. 2004
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno
100 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / A.D. 2001 / olej
olej, płótno, 35 x 27 cm;
opisany sygn. i dat. na odwrocie: Misterium / J. G. Issaieff / A. D. 2008
olej, akryl, płótno, 24 x 18 cm, opisany, sygn. i dat. na odwrocie: A.R.C.H.E. / J. G. Issaieff / A. D. 2008
akryl, płótno, 24 x 18 cm, opisany, sygn. i dat. na odwrocie: A.R.C.H.E. / J. G. Issaieff / A. D.2008
olej, płótno,
100 x 70 cm;
na odwrocie napis autorski: Misterium / Jan G. Issaieff / A.D.
2005
piórko, tusz, papier,
40 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: JAN ISSAIEFF `90 (ołówkiem)
olej, płótno,
65,5 x 80 cm;
opisany na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / A. D. 2007
Ansambl z cyklu Misterium, 2002
olej, płótno, 32 x 24 cm; sygn. na odwrocie: "ANSAMBL" / Jan G. Issaieff / A. D. 2002 / olej
olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / AD 2006
olej, płótno, 50 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie: A.R.C.H.E. - TANIEC / Jan G. Issaieff / A.D. 2003 / olej
olej, farba drukarska, tektura, 58 x 78 cm;
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: "Misterium" / Jan Grzegorz Issaiewff / A.D. 2003
rysunek, piórko, tusz, papier,
21,2 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. i dat na odwrocie:
A.R.C.H.E- TANIEC / J.G. Issaieff / A. D 2006
olej, płótno, 81 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie: "Misterium" / Jan. G. Issaieff / A.D. 2001 / olej
piórko, tusz, papier,
60 x 46 cm (w świetle passe-partout);
l.d.: A.R.C.H.E. TANIEC; p.d.: J. G. Issaieff (ołówkiem); na odwrocie napisy autorskie: powtórzona sygnatura, tytuł, technika oraz dat.: A.D. 2002
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie:
Misterium / Jan G. Issaieff / A.D. 2005
piórko, tusz, papier,
29,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie napisy autorskie