GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej na płótnie, 55,5 x 83 cm
sygn. l.d.: "J. Guranowski 1904"
cena wywoławcza: Wykup abonament
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej na płótnie, 55,5 x 83 cm
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
gwasz, papier, 46 x 74 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: J.Guranowski / 1912 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, tektura; 44 x 33 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: J. Guranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
akwarela, gwasz, papier, 48 x 85,5 cm; sygn. l.d.: J. Guranowski / Warszawa 1917 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, papier; 36,9 x 59,3 w świetle passe-partout
Sygnowany brunatnym olejem p. d.: J. Guranowski | 1918 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
technika mieszana na tekturze, 57,5x77cm, sygnowany l.d. "J.Guranowski"
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej na płótnie, 58,5 x 86 cm
sygnowany p.d.: "J. Guranowski"
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej na płótnie, 56 x 84 cm
sygnowany l.d.: "J. Guranowski"
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Akwarela, papier, 53 x 33 cm w świetle passe -partout
Sygnowany l.d.: J. Guranowski 1911 r.
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
Olej, płótno, 56,2 x 86,8 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: J. Guranowski
GURANOWSKI Józef (1852-1922)
olej, płótno 160,3 x 120,3
sygnowany u dołu po lewej: "J. Guranowski 1916"