FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany l.d.
olej płótno
60x78
olej na płótnie, 46,5 x 56,5 cm
sygnowany p.d.: "Woj. Fleck"
na odwrocie nalepka BWA w Krakowie