BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno; 67 x 90 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: S. Bieszczad
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
sygn. dat. p.d.
ołówek akwarela papier
29.5x44.5 (w świetle passe-partout )
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie,
wymiary: 23 x 35 cm,
sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Olej, płótno; 55,5 x 28 cm
Sygn. p.d.: S. Bieszczad | 98
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Olej, tektura; 19 x 26,5 cm
Sygn. p.d.: S Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, papier, 30,8 x 34,8 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Zima
akwarela, papier, 42 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: S. Bieszczad
Lato
akwarela, papier, 42 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela 54 × 81,5 w świetle passe-partout
sygnowany u dołu po prawej: "S. Bieszczad"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
ZAUŁEK W STARYM MIASTECZKU, 1915
akwarela, 39,5 x 51,5 cm sygnowana l.d.: "S. Bieszczad 1915"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
PEJZAŻ Z RUINAMI ZAMKU, ok. 1890
akwarela, papier 24,5 x 39 cm, w świetle passe-partout
sygn. po prawej u dołu brązową akwarelą: S.Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Scena rodzajowa w małym miasteczku
sygnowany p.d.
akwarela papier
31.8x35.7
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie, 60 x 90,5 cm
sygnowany p.d.: "S. Bieszczad"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie, 60 x 90,5 cm
Malarz realista, ceniony za pełne nastroju sceny z życia wsi i małych miasteczek.
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Scena odpustowa pod tzw. figurą
akwarela na kartonie 53 x 28 w świetle passe-partout
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)