SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela/papier, 14,5 x 30 cm
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'
na odwrociu nalepka Salonu Sztuki Aleksandra Thomasa w Poznaniu
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 33,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz ...;
na odwrocie nalepka ramiarska
olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
olej, płótno
33,8 x 49 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Na listwach krosna cztery stemple: SKŁAD PAPIERU | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW, BASZTOWA /../.
Ponadto po dwa stemple 35 i 50 odnoszące się do wymiarów krosna. Na listwie bocznej nieczytelny napis ołówkiem.
olej, płótno; 48 x 80,7 cm;
sygn. l. d.: A Setkowicz.
akwarela, papier, 14,5 x 30 cm,
sygn. l.d.: A.Setkowicz
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
olej, płótno, 45 x 96 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
olej, płyta malarska, 52 x 116 cm w świetle ramy,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, płyta, 15,5 x 31,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz, na odwrocie pieczęć z Magazynu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie (ul. Basztowa 11).
akwarela, tektura; 16 x 31,7 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 15 x 29,5 cm w świetle passe-partout
sygn. nieczytelnie p. d. prawdopodobnie jednym z pseudonimów artysty
akwarela na papierze naklejonym na tekturę, 17 x 32 cm, sygnowana
l.d. "A. Setkowicz".
Rama z epoki.
akwarela na papierze naklejonym na tekturę, 16 x 32 cm, sygnowana l.d. "A. Setkowicz".
Rama z epoki.
akwarela na tekturze, 26 x 48 cm, sygnowana l.d. "A. Setkowicz".
Rama z epoki.
akwarela, papier naklejony na tekturę, 15,5 x 31,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Na odwrocie drukowana naklejka Salonu Sztuki "Achilleion" w Białej obok Bielska.
Akwarela, papier; 17 x 32 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 44,5 x 90 cm, sygn. l.d.: A.Setkowicz