MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
olej na płótnie, 54 x 73 cm
sygnowany l. d.
/dar mieszkańców Ziemi Wyszkowskiej/
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 110 x 66,5 cm
Sygnowany p.d.: LMACIĄG - 96
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: L MACIźG | 1981
akryl na płótnie, 75 x 60 cm
sygnowany p.d.: "L. Maciąg"
na odwrocie nalepka aukcji ASP z 12 listopada 1989 r.
z danymi o obrazie wystawiany: Muzeum Narodowe w Warszawie, 1969 r.
Powrót wojsk napoleońskich, 1956
gwasz, 31 x 23,5 cm
na odwrocie napis długopisem: "Ludwik Maciąg/ prof. Akademii Sztuk Pięknych/ 1956 r."