GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
węgiel, papier; 44,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: l. gottlieb; napis l. d.: Jasło 932
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej, płótno naklejone na dyktę; 71,5x89,5 cm
sygn. d. pośrodku: Leopold Gottlieb
Estymacja: 250 000 - 300 000 zł
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
litografia barwna, oprawa teka twarda (zachowana przednia strona okładki), 18 sztuk, 52,5 x 40,5 cm
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
węgiel, akwarela, karton; 33,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: l. gottlieb;
na odwrocie oprawy pieczęć JOSEF STIEGLITZ/ ART DEALER/ [galerii w Tel Awiwie]
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
akwarela, kredki, piórko, tusz, papier, 35 x 26 cm
sygn. dołu.: l. gottlieb
Estymacja: 16000 - 18000 zł
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
węgiel, akwarela, papier, 32,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: l. gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Akwarela, kredki, piórko, tusz, papier ; wym.: 36 x 25 cm;
Sygn. dołu.: l. gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany l.g.: `leopold gottlieb. 28.`
Estymacja 60 000 - 90 000 zł
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
gwasz, pastel/papier, 36 x 26 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `Gottlieb`
Estymacja: 35 000 - 50 000
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
akwarela, gwasz, ołówek, papier jasnobrązowy;
35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
l. d. dedykacja autorska: Der lieben Frau Dr. Gelbluch / In Freundschaft l. gottlieb
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Kredka, papier; 60 x 44 cm w świetle passe-partout
Sygn. p.d. l. Gottlieb
Estymacja: 10.000 - 12.000 zł
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Cmentarz bohaterów z teki Legiony polskie, 1916 r.
litografia barwna/papier, 36 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany na płycie l. d.: `l. gottlieb` p. d.: `cmentarz 916`
Estymacja: 2 000 - 3 000
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
Portret Zofii Nalepińskiej - Bajczukowej, 1927
gwasz, pastel, papier; 64 x 42,5 cm;
sygn. p. d. z dedykacją autorską: A Mme Michajło
(Leop. Gottlieb) Paris 927
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)
GOTTLIEB Leopold (1879-1934)