ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz Orbitowski 2006 | 19/06 | 70x50 cm`
olej, płótno; 100 x 80 cm;
napis na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970 / S-IV / 100 X 80
sygn. dat. na odwrociu
technika własna
60x75 cm
relief, karton, technika własna/płótno, 65 x 54 cm
na odwrociu sygnowany i autorsko opisany: `Janusz Orbitowski 2006 | 15/06 | 65x54 cm`
Estymacja: 9 000 - 12 000
Kompozycja przestrzenna XVII, 1970 r.
olej/płótno, 77,5 x 116,5 cm
sygnowany i opisany autorsko na odwrociu: `Janusz Orbitowski | "Kompozycja przestrzenna XVII" 1970 | 77,5x116,5 cm, vinavil, płótno`
na odwrociu nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie
Estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Kompozycja przestrzenna II, 1968 r.
olej/płyta pilśniowa, 100 x 65 cm
na odwrociu opisany autorsko: `Janusz Orbitowski 1968 | "Kompozycja przestrzenna II" | 100x65 `
Estymacja: 15 000 - 19 000 zł
Olej, płótno; wym.: 58 x 72 cm; sygn. l.d.: J. Orbitowski.
relief, akryl, deska/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `JANUSZ ORBITOWSKI 1975 | "2/75" 100x80`
na odwrociu naklejki galeryjne
Pochodzenie: D.A. Agra Art
Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 10 000 - 15 000
Relief, technika własna,
wym.: 60 x 42 cm,
sygn. na odwrocie.
Relief, technika własna;
wym.: 60 x 42 cm;
sygn. na odwrocie.
relief, katon,
80 x 60 cm,
oprawa drewniana
sygnowany i datowany na odwrociu: `Janusz ORBITOWSKI 2003 | 18/03 | 80x60`
Olej, płótno;
wym.: 58 x 72 cm;
sygn. l.d.: J. Orbitowski.
Tusz, papier;
wym.: owal. wys.: 46,5 cm, szer.: 35,6 cm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Janusz Orbitowski 1995.
collage, papier,
60 x 42 cm (w św. ramy)
sygn. oł. p.d.: Orbitowski
Linoryt; wym.: owal. h: 465 mm; szer. 356 mm; sygn. i dat. oł.p.d.: Janusz Orbitowski 1995.
Technika własna (relief); wym. 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie