DAWSKI Stanisław (1905-1990)
wypukłodruk, papier,
63,6 x 49 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: Dawski, l. d.: Portret, śr.: wypukłodruk, pap.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia;
wym.: 500 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; l.d. tyt.; e/a.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Linoryt na bibule;
wym.: 406 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d. tytuł; e/a.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia,
20,5 x 15,8 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "Dawski", po lewej tytuł pracy.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Drzeworyt; 10,8 x 15 cm w świetle passe-partout
Sygnowany ołówkiem p.d.: St. Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, papier,
55 x 40,6 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta/papier,
75,5 x 53,5 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `Dawski` oraz opisany u dołu
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta/papier,
33,5 x 21 cm
u dołu tytuł autorski: `Pocałunek (?) oraz sygnowany p. d.: `Dawski`
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej/dykta,
50 x 69 cm
sygnowany i datowany p.d.: `St D 49`
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta, akwatinta/papier,
22 x19 cm (arkusz), 15 x 12 cm (odcisk płyty)
sygnowany p.d.: `Dawski`, w l.d.: `P80` śr.d.: `af 8/25`
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płyta,
40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski; l. d.: gmerk artysty;
na odwrocie napis autorski z dedykacją: Henrykowi D? (nieczytelne) / Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Wklęsłodruk ręcznie kolorowany; wym.: 558 x 404 mm; sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d. tyt., odb. 1/12. Lit.: Sztuka Polska XX wieku. Katalog zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Wrocław 2000, poz. 1069.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 310 x 200 mm; sygn. oł. p.d.: Dawski 52.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 294 x 210 mm; sygn. oł. p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 298 x 223 mm; sygn. długopisem p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 290 x 210 mm; sygn. długopisem p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 294 x 210 mm; sygn. długopisem p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Monotypia; wym.: 504 x 381 mm; sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d. tyt.