NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
piórko, tusz, akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 29,5 x 42 cm;
cena wywoławcza: Wykup abonament
piórko, tusz, papier, 21 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie: Nowosielski 1944
olej, płótno,
99 x 77.5 cm
na odwrocie napis: JERZY NOWOSIELSKI 1995 oraz nalepka z cyfrą 15
gwasz, papier fotograficzny,
29.3 x 23.5 cm
sygn. i dat. na odwr.: Jerzy Nowosielski
tusz, atrament nieb., pióro, papier beżowy żeberk,
46, 4 x 37,4 cm (w świetle oprawy)
ołówek na papierze, 20,5 x 14,5 cm,
sygnowany p.d. "J.N."
Reprodukowany w katalogu wystawy: Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich 2003, s. 576.
ołówek na papierze, 8,7 x 9,8 cm,
sygnowany oł. p.d. "JN 1962"
ołówek, papier,
34 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: J.N. 55;
Bibl.: Jerzy Nowosielski, kat. wystawy: Zachęta Pańswowa Galeria Sztuki, 21.03-27.04.2003, wyd.: Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, poz. 201, s. 115 (il.), s. 712.
litografia barwna, papier czerpany,
70 x 50 cm (arkusz), 58 x 44 cm (odcisk kamienia);
sygn. i dat. p.d.: J.NOWOSIELSKI 1999 r. (ołówkiem), w l.d.: e/a, adnotacja na odwrocie (nieczytelna)
olej, płótno, 42 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski / 1987
serigrafia barwna, papier, 70 x 50 cm (odbitka płyty);
sygn. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI; w l.d.: E/A 1999
drzeworyt, papier, 16 x 11 cm;
sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1960 (ołówkiem)
serigrafia barwna, papier czerpany,
73 x 66,5 cm (wielkość odbitki);
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Nowosielski 97; p.d. nr: 3/15
rysunek, ołówek, papier, 9x10 cm
długopis/papier, 37 x 30 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `J. Nowosielski 82`
olej, płótno,
78 x 57.5 cm
na odwr., na płótnie napis czerwoną farbą: JERZY NOWOSIELSKI | 1966; oraz czarnym flamastrem: 1966 45.| 2. [?];
na blejtramie nalepka: N. 39 NOWOSIELSKI | Julka sp....(?) | (57 x77)
olej, płótno,
80 x 60 cm
na odwrocie, na płótnie napis: Jerzy Nowosielski 1. X. 1982
ołówek, 38,5 x 29 cm, sygn.
olej, płótno,
70 x 50 cm
na odwrocie, na płótnie: JERZY NOWOSIELSKI | "AKT" | 1975