LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna,
48,5 x 68,5 cm,
sygnowana u dołu po lewej "Lebenstein 73", po prawej (nr odbitki) 74/100", pośrodku tytuł pracy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana, 23 x 23,5 cm w świetle passe- partout, karton,
sygn. p. d.: Lebenstein 61
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
SCENA HISTORYCZNA, 1955-1956 r.
Tusz, gwasz na papierze 26 x 35,5 cm
Sygnowany p.d. "Lebenstein / 1955-56"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
sygn. p.d.
olej płótno
99.5x79.5
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna,
55 x 74 cm,
sygnowana ołówkiem "Akwarium B - JLEBENSTEIN"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pióro, pedzel, papier,
23 x 23 cm
ygnowany brązową kredką l.d.: figure, p.d.: Lebenstein 61
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis, tusz pędzel, papier,
36 x 25.4 cm
sygnowany długopisem pod kadrem rysunku l.: Lebenstein 68, p.: "Medalion"
[? - koniec słowa nieczyt.], na odwrocie oprawy nalepka Galerii Wahl
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis, pastel, tusze barwne, pióro, papier,
42.8 x 26.8 cm
sygnowany długopisem l.d.: Lebenstein 62, stempel [?] p.d.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Spacerowicze (promeneurs), 1962
długopis, tusze barwne, pióro, pędzel, papier,
42.8 x 29.8 cm
sygnowany p.d. tuszem: "Promeneurs", niżej długopisem (nazwisko) i tuszem (data): Lebenstein 62
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel, kredka, 46 x 62,5 cm
na odwrocie: napisy autorskie i data 1967
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, 100 x 70 cm,
sygnowany u dołu ołówkiem "Mon obra.../Jan Lebenstein"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, 100 x 70 cm,
sygnowany u dołu "Venus Klawa 3/6 J. Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, 100 x 70 cm,
sygnowany u dołu ołówkiem "Kain i Abel A/X J. Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz na papierze milimetrowym 44 x 36 cm
Sygnowany p.d. "Lebenstein 1955-58"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Tusz na papierze milimetrowym 18 x 36 cm
Sygnowany p.d. "Lebenstein 55"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Olej na płótnie 60,5 x 30,5 cm
Sygnowany p.d. "Lebenstein"
Obraz opisany na odwrocie
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier minimetrowy, 58,5 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 1955-56?,
praca reprodukowana w "Przeglądzie kulturalnym" w 1957 roku
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
piórko, tusz na papierze milimetrowym,
57 x 35,5 cm w świetle p-p,
sygnowany ołówkiem p. d. "Lebenstein 1956"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela na papierze milimetrowym,
51 x 35,5 cm w świetle p-p,
sygnowana p. d. "Lebenstein 1955"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, pastel, papier, 49 x 63,5 cm, (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 89