KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
olej, tektura,
36 x 50 cm;
sygn. l.d. - St. Kamocki (nieczytelnie)
Na odwrocie napis autorski: KAMOCKI / "ŁAZIENKI / W WARSZAWIE"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na sklejce, 40,5 x 50,5 cm
sygnowany p.d.: "S. Kamocki"
na odwrocie napis: "S. Kamocki/ Zakopane"
pastel, papier brązowy, 50 x 70 cm;
sygn. l.d.- St. Kamocki
Na odwrocie wtórny napis: Willa państwa Brzozowskich w Zakopanem.
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. l.d.- SKamocki
Na odwrocie napisy (autorskie ?) K, PASTWISKO
olej, tektura, 35 x 49 cm;
sygn. l.d. StKamocki
na odwrocie napis autorski (?) - S. KAMOCKI/ "SPOD KOLUMNADY/ NA PLACU/ ŚW. MARKA"
olej, tektura
50,9 x 70,6 cm
olej, sklejka 42,2 x 50
sygnowany u dołu po lewej: "SKamocki", na odwrocie: "S.Kamocki
Harenda-Zakopane r 1937"
olej na tekturze, 49 x 70 cm
sygnowany l.d.: "St Kamocki"
na odwrocie pejzaż i nalepka z tytułem obrazu
olej, sklejka, 53 x 67 cm;
sygn. p.d. - StKamocki
olej, płótno, 73 x 91,5 cm;
sygn. l.d.- St. Kamocki
Na odwrocie nalepka z VI Dorocznej Wystawy w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie w 1909.
olej, płótno
53 x 73 cm
olej, tektura, wym. 35,5x50,3cm
sygn. czarnym olejem, p.d.: St. Kamocki
akwarela, 33,5 x 59 cm, sygnowany p.d.: "St. Kochanowski/ Obserwatorzy artylerii 1915"
olej na tekturze, 36 x 50 cm, sygnowany p.d. "SKamocki 27"
na odwrocie czarną kredką dane o obrazie
olej, tektura
51 x 70 cm
olej, tektura
28,2 x 33,2 cm