LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1957 r.
Tusz, akwarela na papierze milimetrowym 55 x 35 cm
Sygnowany p.d. - "Lebensztejn 57"
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ołówek, tusz na papierze 44,7 x 37 cm
Sygnowany p.d. - "Lebenstein 1955-56?"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, wym.: 390 x 265 mm, sygn. oł., odb. nr 37/80
Lit.: jw., poz. 169, il. 24
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, wym.: 350 x 250 mm, sygn. oł., (odb. autorska)
Lit.: jw., poz. 178, il. 30 199. jw.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia dwubarwna, wym.: 360 x 245 mm, sygn. oł. (odb. autorska)
Lit.: jw., poz. 174, il. 36
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, wym.: 360 x 240 mm, sygn. oł., (odb. autorska)
Lit.: jw., poz. 172, il. 26
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia dwubarwna, wym.: 365 x 240 mm, sygn. oł., (odb. autorska)
Lit.: Katalog wystawy monograficznej, MN Wrocław 77, poz. 176, il. 29
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Księga Rodzaju: Wizyta aniołów u Sary i Abrahama, 1988
tusz, ołówek, papier, 20,5 x 29 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Lebenstein 88
Na odwrocie napis: Lebenstein / "Księga Rodzaju" / "Wizyta aniołów u Sary i Abrahama" / 1988 / 24 x 32 cm / tusz i ołówek.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do Obrotów rzeczy M. Białoszewskiego
tusz pióro, pędzel, papier milimetrowy,
57.2 x 36 cm
sygn. długopisem l.d.: Ilustracja do M. Białoszewskiego "Obroty rzeczy", p.d.: Lebenstein 1958 ? | 1959 ?
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
pastel, tusz pióro, gwasz, papier,
69 x 49 cm
sygn. tuszem p.d.: Lebenstein 88
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, pióro pędzel, ołówek, papier milimetrowy,
36.5 x 25.5 cm
sygn. długopisem l.d.: LEBENSTEIN 55
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno,
123 x 74 cm
na odwr. zamalowane przez autora popiersie kobiety
Do obrazu dołączone jest oświadczenie byłej właścicielki o otrzymaniu obrazu od artysty w 1958 r.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pióro, lawowanie, papier ,
30 x 42.5 cm
sygn. l.d.: Lebenstein janvier 66, p.d.: "Poids lourds"
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela, papier
92 x 109 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, kredka, papier
53 x 91 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier, 48,5 x 69 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: J.LEBENSTEIN
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Olej na płótnie 80 x 130 cm
Sygnowany p.d. - "Lebenstein 63"
Obraz opisany na odwrocie - "J. Lebenstein / Octobre 1963 / Vol de Gris"
Wystawiany - Galeria Montjoie, Bruksela 1968 r.
- Galleria d`arte Galatea, Turyn 1970 r.
Na odwrocie nalepka `agence Maritime Delarme & Cie, Paris" oraz nalepka z wystawy w Galleria d`arte Galatea w Turynie z numerem 1482
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
KOMPOZYCJA Z FIGURAMI I LAMPĄ NAFTOWĄ
piórko, tusz na papierze milimetrowym,
44,5 x 35,3 cm w świetle p-p,
sygnowany długopisem p. d. "Lebenstein"