NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
serigrafia barwna, papier,
92 x 62 cm (w świetle ramy), 85 x 56 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999 r, nr l.d.:52/60
cena wywoławcza: Wykup abonament
serigrafia barwna, papier,
88 x 69 cm (w świetle ramy), 75 x 57 cm (odbitka);
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Nowosielski 1999 r, nr l.d.: 26/60
Dziwne zjawisko w górach, 1966 r.
olej/płótno, 78 x 58 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `JERZY NOWOSIELSKI / 1966`
tusz/papier, 19,5 x 28,5 cm w św. p. p.
sygn. i dat. na odwrocie: `Nowosielski 1944`
akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. na odwrociu: Jerzy Nowosielski
na odwrociu: dwie pieczątki nieczytelnie
rysunek, tusz, papier, 55,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. l.g.: JERZY NOWOSIELSKI 1990
serigrafia czarno-biała, papier, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p.g.: 9/30 Jerzy Nowosielski 97
serigrafia, papier, 77 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: Jerzy Nowosielski 1998 r. oraz l.d.: E.A.
akwarela, papier
20.8 x 29.8 cm
datowany na odwrocie
olej, płótno
70 x 50 cm
Na odwrocie na płótnie napis czarną farbą: IX. 1975 | JERZY NOWOSIELSKI | OLEJ
olej, płótno, 60 x 50 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Jerzy Nowosielski 1962
długopis/papier, 21 x 10,5 cm
sygn. i dat. l. g.: `JERZY NOWOSIELSKI 94`
ołówek, papier, 14x20 cm
olówek, papier kremowy,
14.4 x 20.5 cm
sygnowany l.d.: J.N.
tusz, pióro, kredki barwne, papier kremowy,
40.7 x 38.8 cm
sygnowany p.d.: T. Kantor
olej, plótno,
60 x 100 cm
na odwrocie na plótnie napis: JERZY NOWOSIELSKI oraz nalepka: PREZYDIUM RADY NARODOWEJ | m. KRAKOWA | WYDZIAL KULTURY | MIEJSKI KONSERWATOR ZABYTKÓW | 172/58/71 | 4. VI 1971| Mpuchalska
na blejtramie nalepki: 1. NOWOSIELSKI | Battello | (100 x 59); 2. (czesciowo uszkodzona) ...Statek na rzece | I | c. 10.000 .- zl... i ponizej pieczatka Galerii Desa
olej, plótno,
80 x 60 cm
na odwrocie na plótnie napis: JERZY NOWOSIELSKI | "AKT" | 1963 | 81 x 60
ołówek, 33 x 12 cm, sygn.
serigrafia, papier, 100 x 70 cm, numerowana,
sygn. i dat. l. g.: 18 / 30 Jerzy Nowosielski 97