KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
olej, tektura, 35,5 x 50 cm
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI / "GALARY" / 1930 / LISTOPAD
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia, 230 x 165 mm,
sygn. oł. (w obrębie kompozycji): St. Kamocki
Widok na klasztor w Czernej, lata 20-te.
olej na płótnie,
wymiary: 94 x 114 cm,
sygn. l.d.: S.Kamocki
olej, tektura, 35 x 49 cm; sygn. na odwrocie: S.KAMOCKI/ Z POD
KOLUMNADY/NA PLACU/ ŚW. MARKA
olej, płótno na sklejce, 51 x 51 cm; na odwrocie: fragmenty nalepek
olej, tektura, 28 x 32,5 cm; na odwrocie studium
pejzażu oraz napis autorski(?): WNĘTRZE NA UL. RETORYKA/rok 1914
olej na sklejce, 64,5 x 67 cm,
u dołu po prawej ślad sygnatury, na odwrocie własnoręcznie: "Stanisław Kamocki Zakopane"
olej, tektura, 51 x 70,5 cm; sygn. p.d.: StKamocki.
Na odwrocie napis autorski: K. PORONIN / "WIOSNA NA PODHALU"
olej, tektura, 35,5 x 50 cm; sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI
olej, tektura, 34,7 x 50,5 cm;
na odwrocie: tytuł obrazu (wtórny)
olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. l.d.: StKamocki;
Na odwrocie napis autorski: KAMOCKI /"KROŚCIENKO"
olej na tekturze,
wymiary: 61 x 71 cm,
sygn. p.d.
olej na desce, wymiary: 22 x 13,5 cm
sygn. na odwrocie. Praca ze spuścizny po artyście.
olej, płótno, 95 x 115 cm
sygn. l.d.: St. Kamocki/ 1907
olej, deska, 17 x 27 cm; : ST. Kamocki
sygn. l.d
olej, sklejka, 50 x 40 cm;
sygn. l.d.: St Kamocki. (dwukrotnie)
Obejście kościelne w Leniczach (Wiosna)
olej, płótno, 46 x 69 cm;
sygn. l.d.: St. Kamocki
na odwrocie: nalepka autorska z tytułem obrazu