DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
tempera, akwarela, papier, 24 x 16 cm;
sygn. p. d.: KARPACZ / E. DWURNIK
cena wywoławcza: Wykup abonament
Gwasz, akwarela, papier;
37,5 x 51 cm
Sygnowany i datowany p.d.: 1979 E. DWURNIK
gwasz, papier
31,5 x 23,4 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: E. DWURNIK. 07; napis l. d.: LEON GOLFISTA
olej, płótno
73 x 100 cm;
sygn. p. d.: 2004 E. DWURNIK
na odwrocie opis autorski oraz nr: IX - 1200 - 3129
tempera, płótno
46 x 54.5 cm;
sygn. p. d.: E. DWURNIK / 2005 / Globus;
na odwrocie napisy autorskie: 2005 / E. DWURNIK/ "Globus w
miasteczku" / NR: XXIII - 156 / 3404
olej/płótno,
90 x 120 cm
dat. i sygn. p.d.: `2007 / E.DWURNIK ` oraz sygn., nr i opisany na odwrocie
olej,płótno,
100 x 73 cm
opis autorski na odwrocie: 2003-4 / E. DWURNIK / NR: 143 / XXV - 2968
olej,płótno,
100 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: W-WA ZACHODNIA / 2006 E. DWURNIK
opis autorski na odwrocie: 2006 / E. DWURNIK / #WA-WA ZACHODNIA# / NR: XI - 411 / 3612
olej, płótno, 100 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu środkiem:
E.DWURNIK. 2002 oraz na odwrocie: 2002 / E.DWURNIK / "Hotel Forum" oraz numer kat. aut.: NR: XI- 283/2749
olej/płótno,
140 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `CHEŁMNO / E.DWURNIK 2004`
opisany na odwrocie: `2004 / E.DWURNIK / >>CHEŁMNO<< / IX-1219-3161`
olej na płótnie
13x18 cm
2006 r.
46x55 cm, akryl, płótno, opisany na odwrocie, syg. p. d. 05, l.d. Basenji
Madonna na skręconej kolumnie, 1985
olej, płótno; 105 x 115 cm
sygn. p.d.: Madonna na skręco-/nej kolumnie/ E. Dwurnik 85
olej, płótno,
84 x 52,5 cm;
sygn. p. g.: E.Dwurnik 67
na odwrocie na blejtramie napis: DWURNIK (dwukrotnie)
olej, płótno,
84 x 52,5 cm;
sygn. p. g.: E. Dwurnik 67
na odwrocie na blejtramie napis DWURNIK ( dwukrotnie)
flamaster, tempera, papier, 37,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Dwurnik 75 (ołówkiem) oraz pieczątka autorska z nr 4948
Wystawy Malarstwa dla galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim
14 kwiecień - 11 maj 1989 ;ołówek, kredki, papier, 74 x 56 cm
sygn. l. g.: Edward / DWURNIK