KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura,
22 x 41 cm
Sygnowany p.d.: A. Karpiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel,
34,5 x 100 cm
sygnowany l.d.: "A.Karpiński 37"
na odwrocie pieczęć lwowskiego Salonu Malarzy Polskich
pastel,
34,5 x 100 cm
olej, tektura; 50 x 70 cm;
olej, tektura,
34.5 x 50 cm
Sygnowany po lewej: A. Karpiński
olej, tektura
25,5 x 46 cm
olej, płótno,
79.5 x 89.5 cm
Sygnowany pośrodku po lewej: A. Karpiński
olej, tektura,
49.8 x 69 cm
Sygnowany p.d.: 1941 A. Karpiński Na odwrocie: - nalepka krakowskiego Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego przy ul. Św. Jana 3; - napis ołówkiem: Lp. 11876
olej na tekturze
35,5 x 50 cm
olej, tektura
55,5 x 40 cm
pastel, tektura
44,5 x 64,6 cm
olej, tektura
40 x 60 cm
olej, tektura
40 x 49,5 cm
pastel, tektura
44,5 x 64,6 cm
olej, tektura
38 x 33 cm