LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety - studium, 1973
litografia, papier,
68,5 x 49 cm (w świetle ramy),
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 73 oraz numerowana l.d.: 97/100 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz),
sygn. i numerowana z lewej: Lebenstein 73/100 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz);
sygn. i numerowana p. g.: Lebenstein 18/100 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
54,5 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika własna, olej, collage, 61 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: LEBENSTEIN 62;
na odwrocie napisy autorskie: Adamowi Schaffowi / Lebenstein / Paryż dn. 19. II. 62. / "Figura no 151" / 1962
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
47 x 68 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 73 (ołówkiem); nr odbitki: 72/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do Folwark zwierzęcy
druk artystyczny, papier,
66 x 46,5 cm (w świetle passe - partout)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,5 x 30 cm (odcisk kamienia);
sygn. p.d.: Lebenstein 85, w l.d. nr: 107/150
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Technika własna, papier; 28 x 36,5 cm w świetle
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu oraz podpis autora z numerem 69
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Technika własna, papier; 57,5 x 28 cm
Na odwrocie nalepka Galerii Grafiki i Plakatu
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
sygn. p.d.: Lebenstein 40/100 (ołówkiem); na odwrocie numer 988000
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
33 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. u dołu: Lebenstein oraz nr: X/XVI
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
sygn. u dołu: Lebenstein, oraz nr: 75/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
47,5 x 67 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Lebenstein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
długopis, tusz lawowany, akwarela, papier
czerpany 53,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 63
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,7 x 34,7 cm (całość);
sygn. p.g.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
sygn. u dołu: Lebenstein oraz nr: 13/100
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno naklejone na płótno,
99.5 x 50 cm
sygnowany na poziomej osi obrazu l.: 69, p.: JL
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno, technika mieszana,
55 x 45,4 cm (kompozycja w owalu)
sygnowany wzdłuż dolnej krawędzi: LEBENSTEIN 70