LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 495 x 300 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 85, odbitka numerowana oł. l.d.: 56/150.
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Already it was impossible to distiguish between man and pig, 1974
litografia barwna; wym.: 665 x 490 mm; sygn. oł. w obrębie kompozycji: Lebenstein 74, odbitka numerowana w obrębie kompozycji: 14/100. Grafika z teki G. Orwell, "Folwark zwierzęcy", 1974.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia; wym.: 465 x 455 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 33/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 430 x 315 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 72/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 495 x 320 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 85, odbitka numerowana oł. l.d.: 37/75.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 700 x 485 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 53/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
ołówek, węgiel/papier, 56,5 x 39,5 cm w św. p. p.
sygn i dat. l. d.: `Lebenstein 69`
na odwrocie pieczęć
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana/papier, 67 x 49,5 cm
sygn. i dat. l. d.: `Lebenstein 88` oraz na odwrocie: `Lebenstein 88`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz/papier, 23 x 23 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `Lebenstein 61`, tytuł l. d.: `figure`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
L`ordre regne en Pologne, 1982 r.
plakat, 59,5 x 39,5 cm
sygn. i dat. p. d.: `Lebenstein 13 I 82`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno, 104 x 64 cm;
sygn. l.d.: LEBENSTEIN
Obraz z kolekcji Mirona Białoszewskiego; w załączeniu dokumentacja ze zdjęciem, na którym fragment obrazu widoczny jest na ścianie pokoju poety.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu Folwark Zwierzęcy II, 1974
litografia, papier, 70 x 50 cm (wymiar papieru);
sygn. i dat. śr. d.: Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, papier, 23,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
napis l.d.: figure; sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 61
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
gwasz, tusz, papier milimetrowy,
36,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz);
sygn. i numerowana z lewej: Lebenstein 73/100 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
49,5 x 34,5 cm (arkusz);
sygn. i numerowana p. g.: Lebenstein 18/100 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Figura osiowa numer 162, 1962 r.
olej/sklejka, 102 x 52 cm
sygn. l. d.: Lebenstein 1957 / 1958 ?
na odwrocie autorski opis: Lebenstein / figure no 162 / 1962. Dwie naklejki z galerii Lacloche w Paryżu.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Ilustracja do wierszy Mirona Białoszewskiego, ok. 1957r.
tusz/papier milimetrowy, 59 x 42 cm
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Carnet Incomplet - Teka litografii, 1966
13 sztuk w oryginalnej oprawie (teczce),
litografie, papier, 48,2 x 35,5 cm
(wymiar arkusza); nr teki 49/80;
każda sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 66 oraz nr l.d.: 49/80
Wyd.: Galerie Gmurzynska, Kolonia 1967.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, atrament, papier, 46 x 30,5
sygn. l.d.: Jan 1.7.61
dedykacja l.d.: Droga Gizo! bardzo dziękuję / Ci za wszystko. Pozdrawiam / bardzo serdecznie Jan 1.7.61