1 zł
2 600 000 zł

KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)

Owoce

olej, tektura, 39 x 48 cm; sygn. p.d.: A. Karpiński 1922

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wnętrze salonu

olej, tektura, 67 x 98 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: a. Karpiński / 1938

Akt

olej, tektura, 43 x 57,5 cm; sygn. l.d.: A Karpiński

Papryki

olej, tektura, 24 x 34 cm; sygn. p.d.: A. Karpiński/ 50.

Martwa natura z różami i filiżanką

olej, tektura, 34,5 x 50 cm; sygn. z lewej: A. Karpiński

"Żółte róże"

olej, tektura
sygn. l.śr.: A. Karpiński 1940
wym.: 49 x 69,5 cm

"PORTRET ŻONY Z PAPIEROSEM"

olej na tekturze, 67 x 97 cm, sygnowany l. d. "A. Karpiński"

ASTRY

olej na tekturze, 44 x 56,7 cm, sygnowany z lewej "A. Karpiński",
na odwrocie napisy i pieczęcie autorskie oraz proweniencyjne:
" własność Karol Zolich Kraków"

ŻÓŁTE RÓŻE W KULISTYM, NIEBIESKIM WAZONIE

olej na tekturze, 50 x 70 cm, sygnowany p. śr. " A. Karpiński".
Na odwrocie ołówkiem: "mal. A. Karpiński" oraz 2 stemple
z adresem autora.

"LIDO" [1907]

olej na tekturze, 53,5 x 86,5 cm, sygnowany p. d. "A Karpiński" na odwrocie napis autorski kredką niebieską "Lido mal. A. Karpiński 1907 daruję ten obraz Teresie Orłowskiej"

Cynie i astry

olej, tektura 33 × 70
sygnowany u dołu po lewej: "a.Karpiński"

Herbaciane róże

olej, tektura 98 × 69
sygnowany u dołu po prawej: "aKarpiński".

Lido I, 1907

olej, sklejka
14 x 20 cm

ŁĘKAWICA

1922 r.
Olej na desce 16 x 22 cm
Sygnowany p.d. - "A. Karpiński 1922"

WNĘTRZE

1908 r.
Olej na tekturze 61,5 x 52 cm
Sygnowany p.d. - "A. Karpiński Paryż 1908"

RÓŻE HERBACIANE

olej na tekturze, 66,2 x 50,6 cm, sygnowany po lewej "a.Karpiński"

CZERWONE RÓŻE W BIAŁYM, PŁASKIM NACZYNIU

olej na tekturze, 26,5 x 45,5 cm, sygnowany p.d. "a.Karpiński"

NA TARGU KWIATOWYM, l.20-te XX w.

olej na tekturze, 14,7 x 10,5 cm, sygnowany l.d. "AKarpiński"

ŻÓŁTE RÓŻE W NIEBIESKIM, KULISTYM WAZONIE

olej na tekturze, 34 x 50 cm, sygnowany p.d. "a.Karpiński", na odwrocie własnoręcznie "mal.a.Karpiński Kraków"

liczba obiektów: 875