CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
Odlew gipsowy.
Brak górnej połowy postaci
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
39,5 x 18 x 20,5 cm
Odlew gipsowy.
Stan dobry, zabrudzona powierzchnia, niewielkie ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
45 x 13 x 16 cm
Odlew gipsowy.
Obtłuczona podstawa
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
22 x 10 x 11 cm
Odlew gipsowy przemodelowany narzędziem.
Brak dolnej części przedstawienia
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
52 x 15,5 x 14 cm
Odlew gipsowy patynowany.
Otarcia narożników
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
Postać kobieca z ornamentem roślinnym
21,5 x 23,5 x 3 cm
Odlew gipsowy.
Płaskorzeźba - forma negatywowa do odcisków.
Ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
21,5 x 23,5 x 3 cm
Odlew gipsowy.
Ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
21,5 x 23,5 x 2,5 cm
Gips.
Płaskorzeźba - forma negatywowa do odcisku.
Ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
86 x 30,5 x 33 cm
Odlew gipsowy. Szkic.
Stan dobry, podstawa zachlapana zaprawą, niewielkie ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
21,1 x 23,6 x 2,2 cm
Gips.
Pęknięcie przez całą szerokość na skos, obiekt w dwóch częściach.
Ubytki krawędzi
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
Więzień. Postać męska siedząca
71 x 28 x 38 cm
Odlew gipsowy.
Rzeźba podzielona na elementy łączone na zamki.
Zabrudzenia, zacieki, wżery na powierzchni
CYKOWSKI Jan (1915 - 2006)
128 x 108 x 52 cm
Odlew gipsowy.
Kolor beżowy.
Pozostałości gliny i formy negatywowej, zachlapania jasną farbą