ARTME Grupa (data powstania: 2012)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: GRUPA ARTME "SPOTKANIE". 2014`
olej/płótno, 100 x 81 cm
na odwrociu opisany: `ARTME GRUPA | "Dobry wieczór" 2013`
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: GRUPA ARTME "ME AND MY TWIN" 2013
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `GRUPA ARTME | "CZTERY ZEBRY" 2013`
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
60x100,
Kochankowie z Portoryko (2013)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
60x90,