KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
Olej na płótnie, 110 x 150 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 110 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Chantilly" 2016'
ołówek, flamaster, akryl, papier, 117x84 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "Cassandra" 2015
olej, płótno, 160 x 100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny "I_eva" 2016
Olej na płótnie, 150x100 cm
Opisany na odwrocie
Anatomy in reSpEX_table clothing, 2016,
olej, płótno, 130 x 120 cm
Olej na płótnie, 120 x 130 cm
Olej, emalia ftalowa na płótnie, 155x115cm
Opisany na odwrocie
Olej, płótno; 131 x 120 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
olej, emalia ftalowa na płótnie, 120x110cm
Olej i emalia na płótnie, 130 x 120 cm
olej na płótnie, 140x140 cm,
akwarela, papier
69,4 x 99,4 cm
Olej na płótnie, 150 x 115 cm