ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 110 x 170 cm
sygnowany l.d.: `Janusz Orzechowski 2015`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Janusz Orzechowski "Rekultywacja" 2015`
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, oprawiony w ramę, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Janusz Orzechowski 2011 oraz na odwrocie: Janusz Orzechowski "Akt" akryl na płótnie 2011 rok
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski "W stronę słońca II" 2015`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie 85x85 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Janusz Orzechowski 2014`
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski "Bawaria" 2014`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie 90x140 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski „Gracje” 2015
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
Największą atrakcją wybrzeża kości Słoniowej są jego mieszkańcy, 2013
akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygn. p. d.: Janusz Orzechowski
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 100 cm,
sygn. l.d. Janusz Orzechowski 2013 oraz na odwrocie 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Janusz Orzechowski 2015`
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski "Bieg" 2015`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie 50x70 cm
Sygnowany z przodu, dół obrazu
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 80x110 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski "W odbiciu wody" 2014 rok`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno, 70 x 70 cm
2013
sygn. p. d. : Janusz Orzechowski 2013
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl, płótno 90 x 90 cm
2014
sygn. l. d. : Janusz Orzechowski 2014
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie,
100x100 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i na odwrocie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl/płótno, 85 x 85 cm
sygnowany l.d.: `Janusz Orzechowski | 2013`
na odwrociu opisany: `Janusz Orzechowski | 2013`
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 84x84 cm
opisany na blejtramie
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie,
60x80 cm,
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Szał" 2011
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
akryl na płótnie, 90x90 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Janusz Orzechowski "Droga życia" 2013 rok