DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jestem jednokierunkową drogą (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Miasto zmienia się szybciej niż serce śmiertelnika (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Stałość twoich ramion jest katalizatorem (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Stawmy czoło jesiennej muzyce i zatańczmy, 2017
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń, 2017
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ZEGAR TAK CIERPLIWIE CZEKA NA MORZA PIEŚŃ/2017/M. Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ja będę ogrodem, ty będziesz wężem, 2015
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W Twoich oczach płonący zachód słońca, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Obudzony w dobrym mieście (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie wracajmy dziś na noc do domu (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie , 80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubimy czytać i wyglądamy bosko, 2017
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Teraz zatrzymaj się i płyń, 2017
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Gdzie mieszkają bogowie (2017)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie ma czasu zanim nie będzie za wcześnie (2017)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm