DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski, płótno, 140 x 65cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
61 x 144, technika mieszana , malarstwo akrylowe/raster
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 100 x 146 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. p.d. akryl, serigrafia, płyta HDF, 70x55 cm (każdy z 4 elementów)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. l.d., akryl, druk solwentowy, płótno/deska, 99.5x44 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. p.śr., akryl, druk solwentowy, płótno /deska, 97x42.5 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, serigrafia, płótno, 145 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Karol Drzewiecki 2012 r.`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 145 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 94 x 43 cm
na odwrociu opisany: `Karol Drzewiecki | 2012 | (...)`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, serigrafia, płótno, 97 x 43 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 61 x 43 cm
sygnowany p.d.: 'KAROL DRZEWIECKI'
na odwrociu opisany
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski, płótno/deska, 57 x 42 cm
sygnowany p.d.: `KAROL DRZEWIECKI 2012`
na odwrociu opisany: `KAROL DRZEWIECKI 2012`
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, raster drukarski/płótno naklejone na deskę, 52 x 42,5 cm
sygnowany p.d.: `KAROL DRZEWIECKI 2011`
na odwrociu opisany