SĘK Małgorzata (ur. 1973)
She is Just Another Girl, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Sęk'
na odwrociu nalepka wystawowa z Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl na płótnie 100 x 100 cm
sygn. p.d. Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn.p.d.
akryl, płótno, 100x100 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
Sister Moon be My Guide, 2014 r.
akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: Sęk.
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl, płótno, 90 x 50 cm,
sygn. p. d.: Sęk
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.
akryl, płótno
120x100 cm