KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Biebrza. Trzy łodzie, Biebrza. Wieczór-dyptyk (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
30x40 cm, 30x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x33 cm
Olej na płótnie, 50x61cm
Opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x40 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x61 cm
Pejzaż. Studium światła IX (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x120 cm
sygn. na odwrociu
assemblage, pł.
40x40 cm
Improwizacja I, II, III, tryptyk, 2013
olej na płótnie, 3x24x30 cm,
Kompozycja wertykalna nr 1 (2015)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x65 cm
sygn. dat. l.d.
ołówek, papier
45x33 cm (w świetle passe-partout)
Olej na płótnie, 70x60 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 3x27x33cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
38x46 cm