KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
olej, płótno, 95x74 cm
sygn. p.d.: J. K/H '15
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J.K/H 14
olej, płótno, 45x52
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" 2014
olej, płótno, 84x84 cm
sygn. L.d.: J.K/H `14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE" 2014 olej na płótnie 84x84 cm
olej na płótnie
90 x 90 cm
Kompozycja z Ultramaryną, 2014
olej na płótnie, 84x84 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "Kompozycja z ultramaryną" olej na płótnie 2014
olej, płótno, 81x81 cm
sygn. l.d.: J.K/H`14. opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE II" 2014 olej na płótnie
akryl, olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d. J.K/H `14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WŁOSKI" 2014 80x80 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d. JK/H'14
akryl, olej, płótno, 80x80 cm
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H`13, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "SCINTILLATION II" 80x80cm olej na płótnie 2013
olej, płótno, 80x80 cm,
opisany na blejtramie: "WSPOMNIENIE" JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2013 olej/płótno
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie; 2013
olej, tusz, płótno, 93x100 cm
sygn. p.d. JK/H `13, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK HUDZIK "EN PLEIN AIR" II 2013 93x100 cm olej/tusz/płótno