BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno, 70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno, 100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Martwa natura z góry 3, 2014 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)