ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Zabawa
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: 2014 MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
olej, płótno, 120 x 80 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `2014 | MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie Maciej Zabawa 2014
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d. monogram wiązany, opisany na odwrocie: 2014 MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
We are living in America, America, America ..., 2012
olej, płótno, 50 x 70 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d.: `M`
na odwrociu opisany: `2014 | ZABAWA | MACIEJ`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
płaskorzeźba, drewno, technika własna, 94 x 128 cm,
sygnowany na odwrocie Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: MACIEJ ZABAWA
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
płaskorzeźba, drewno, technika własna, 117,5 x 103 cm,
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
płaskorzeźba, drewno, technika własna, 117 x 108 cm,
sygn. na odwrocie Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu sygnowany: `MACIEJ | ZABAWA`
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Maciej Zabawa
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,