DZIERZENCKI Eugeniusz (1905 Warszawa - 1990 Sopot)
Olej, sklejka, 17 x 22 cm
Sygnowany l.d.: E Dzierzencki
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 15 × 18 cm
sygn. p. d.: E.Dzierzencki
na odwrocie autorska nalepka z tytułem pracy i datą powstania pracy
2 000 - 2 500 zł
olej, płyta, 50 × 35 cm
sygn. p. d.: E. Dzierzencki
na odwrocie nalepka autorska (maszynopis z adresem pracowni artysty) oraz nalepka z wystawy monograficznej artysty w 1992 roku w Galerii Triada w Sopocie
4 500 - 5 500 zł
olej, płyta, 42 × 32 cm
sygn. l. d.: Dzierzencki
na odwrocie nalepka autorska (maszynopis z adresem pracowni artysty) oraz nalepka z wystawy w Biurze Wystaw Artystycznych z tytułem pracy oraz czasem powstania
3 500 - 4 500 zł
olej, płyta, 60 × 80 cm
sygn. p. d.: E Dzierzencki
4 500 - 5 500 zł
olej, płótno,
60 × 80 cm
sygn. i dat l.d.: E.Dzierzencki 1978
Estymacja:3 800 - 4 800 zł
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
Na odwrocie nalepka z Galerii w Sopocie (ul. Kościuszki 66) z informacjami o obrazie z tytułem pracy, techniką oraz datą: 1956
olej, płótno, 48 × 100 cm
sygn. l. d.: E. Dzierzencki
na krośnie napis: "Baza ma łowisku" oraz "Kochanemu Niuniowi/w Dniu Imienin/od Jacka/Sopot 3.12.1955
Estymacja: 6000 - 8000 zł
Olej, tektura; 33 x 47 cm
Sygnowany p.d.: S.Dzierzencki
Olej, płótno; 34 x 50 cm
Sygnowany l.d.: E Dzierzencki | 1975
Na odwrocie tuszem: Eugeniusz Dzierzencki | Kuter na morzu | 50 x 34
Olej, płótno;
34 x 50 cm
Na odwrociu tuszem: Eugeniusz Dzierzencki | Kuter na morzu | 50 x 34
Olej, tektura; 19 x 24 cm
Sygnowany p.d.: E. Dzierzencki
Na odwrocie nalepka autorska wypełniona czarnym atramentem.
Olej, płótno;
35 x 43,5 cm
Olej, płótno,
47 x 52 cm,
sygn. l.d.: E. Dzierzencki.
Naklejka autorska z datą 1975
Olej, płyta
35 x 50 cm
Sygnowany l.d.: E Dzierzencki
Na odwrocie nalepka autorska