ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
olej, płótno
179.5 x 100 cm
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
olej, płótno,
90 x 180 cm
sygnowany p.d. : M. Zaborowski
Na odwrocie na płótnie napis : ANDALUZJA | 2004 | M. Zaborowski