GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r | KATARZYNA GOŁĘBIOWSKIA | ZMIERZCH II, 2013`
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno 100x95 cm
akryl/płótno, 96 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`
Ogrody, z cyklu `Ukryte`, 2012 r.
akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygnowany p.d.: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`
Z cyklu `Ukryte`, Szary II, 2012 r.
akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x92
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85
sygn.dat.p.d.
collage, papier
100x130cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
105x95cm
sygn. na podstawie
mydło, mp3, ceramika
7x10.2x10.2
Jan i ptaki mniejsze (2007-2010)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, collage, papier
100x138
sygn. dat. p.d.
100x138.5
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
70x73
sygn. p.d.
technika mieszana
48x48
sygn. p.d.
technika mieszana
32x24
sygn. p.d.
technika mieszana
48.5x51