WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
Akryl na płótnie
Syg. i datowany p.d.
40 x 51 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie
Syg. i datowany l.d.
34 x 27 cm
akryl, płótno,
62 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Witold-K. 2010
akryl, płótno,
50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Witold-K 06;
akryl, płótno,
117 x 117 cm;
sygn. p. d.: Witold-K 1982; opisany na blejtramie;
litografia barwna,
65 x 49,5 cm; (cały arkusz);
sygn. p. d.: "Witold-K 1984" (ołówkiem);
l. d. nr: "75/100" oraz poniżej sucha pieczęć: "MICHEL CASSE / LITHO - PARIS"
tusz, pędzel, gwasz, kredka, papier kremowy,
61 x 46.8 cm
sygn. oł. p.d.: Witold-K. 1978
giclée, płótno,
76 x 58.5 cm
sygn.l.d.: Giclée 2/50 P-07-2971, p.: Witold-K.2007
Album malarstwa K at Sotheby`s
23,5 x 34cm
296 kolorowych stron, ponad 700 prac
Oryginalna serigrafia; plakat, Giclee
87x116cm
1963
akryl, płótno
120 x 120
sygnowany p.d.: Witold-K. 1977
Obraz P-74 2333, 1974 /2007 r.
akryl/płótno,
71,5 x 56 cm
sygn. i dat. p.d.: `Witold - K. 74-07`
na odwrocie numer: `P-74 - # 2333`
olej, płótno, 46 x 25 cm; sygn. l. d.: Witold-K 75;
na odwrocie tytuł
olej, płótno
36,5 x 28 cm; sygn. l. d.: Witold-K;
na odwrocie tytuł, oraz nalepka z Sotheby`s;