EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)
akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Marek Ejsmont / - Ślusarczyk / 2009 r. 81 x 100 cm / akryl, płótno`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie
30x40 cm
Stosunki przestrzenne Elizjum, 2007
akryl/płótno
50 x 60 cm
olej, płótno,
115x115 cm
akryl/płótno,
75 x 110 cm,
sygn.
akryl, płótno, 118x60 cm
akryl, płótno, 150x90 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl, płótno, 150x90 cm