ANTO Maria (1937 Warszawa - 2007 Warszawa)
olej, płótno,
70 x 50 cm;
na odwrocie: Maria Anto `88 na blejtramie: TULIPANY 70 x 50 cm M. A.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto; na odwrocie sygn.
Nied¼wiedzica podziwia mgłę, 1999 r.
olej/płótno, 39 x 56 cm, sygn.
olej, płótno, 90 x 120 cm;
na odwrocie naklejka z tytułem oraz napis: Godło FILIP
olej, płótno,
90 x 130 cm
sygnowany p.d nieczytelnie: .....A..
Na odwrocie na płótnie napis: Maria Anto 98 | 1055 (w kółku); na blejtramie napis: MARIA ANTO 1998 "MÓJ JAGUAR W PAPROCIACH" 90 x 130 BZ (w kółku)
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto; na odwrocie napisy autorskie
pastel, 23 x 31,5 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Maria Anto 70;
sygn. na odwrocie: Maria Anto 70 oraz sygn., dat. i opisany na blejtramie
olej, płótno, 100 x 100 cm;
Idzie, a kolory są dla Jerzyka, 1976
olej, płótno,
80 x 99 cm
sygnowany śr.d.: Maria Anto
na odwrocie, na płótnie napis: Marta Anto 1976 | 669, oraz podłużna pieczątka; na blejtramie napis: MARIA ANTO 1976 "IDZIE, A KOLORY SĄ DLA JERZYKA" 80 x 100
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto;
na odwrocie sygn.
olej, płótno, 100 x 100 cm;
olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. p.d.: Maria Anto 1974; na odwrocie na
płótnie: Maria Anto / 603, na blejtramie: MARIA ANTO 1974
"PORTRET ŻÓŁWIA" 110 x 110 BŻ, i nalepka z belgijskiej galerii z 1976 r.
olej/płótno, 110 x 90 cm, sygn.
olej, płótno, 68 x 100 cm;
sygn. p.d.: Maria Anto;
na odwrocie sygn.
1980 r.
Olej na płótnie 98 x 84,5 cm
Sygnowany l.d. "Maria Anto"
Na blejtramie "Maria Anto - "Dęby" 1980"
olej/płótno,
41 x 27 cm,
sygn.
Olej na płótnie
130 x 90 cm
Sygnowany p.d. - " Maria Anto 64"
Na odwrocie napis - "Maria Anto 1965 (?) / "PORTRET" / 196"