HECHT Józef (1891 Łódź -1952 Paryż)
Sucha igła; wym.: 127 x 137 mm; sygn. tuszem p.d.: Joseph Hecht, odb. 2/30.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Sucha igła; wym.: 87 x 108 mm; sygn. oł. p.d.: Joseph Hecht, odb. 9/30.
Sucha igła; wym.: 178 x 126 mm; sygn. oł. p.d.: Joseph Hecht, grafika stanowa.
sygn. p.d.
sucha igła
14.7x12.8
Lamparty polujące na muflony, lata 30. XX w.
Sucha igła, akwaforta;
wym.: 300 x 400 mm;
sygn. pł. l.d. znakiem graficznym artysty. Grafika naklejona na karton. (il. s. 14)
sucha igła, papier, 21 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Józef Hecht, l. g.: znaczek artysty
staloryt, 22 x 32 cm w świetle p-p
sygn. p.d.: "Joseph Hecht", l.d.:" 14/40"
staloryt, 27 x 37,5 cm
staloryt, 25,5 x 36 cm w świetle p-p
akwaforta, sucha igła, odbitka 14/40, 24 x 34 cm, sygnowana pod ryciną p.d.: "Joseph Hecht", l.d. "14/40"
akwaforta, sucha igła, odbitka 14/40, 19,5 x 29,5 cm, sygnowana ołówkiem p.d.: "Joseph Hecht", l.d. "14/40"