KARPOWICZ-WESTNER Anna (ur. 1951 Kraków)
olej na płótnie,
97 x 129 cm,
sygn. p.d.: A. W. Karpowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
39 x 45 cm,
sygn.
tempera, papier
wym.: 26,7x35,5 cm
sygn. l.d.: Anna Karpowicz 87
pastel, papier
wym.: 20x25 cm
sygn. l.d.: Anna Karpowicz 87
olej na płótnie,
wymiary: 90 x 80 cm,
sygn.
Synagoga w Szczebrzeszynie 2000
Z cyklu W Szczebrzeszynie
olej, płótno, 65 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d. - A. W. Karpowicz 2000