SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier;
55,5 x 76 cm (wymiar arkusza), 46 x 61,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "OSTATNI PEJZAŻ" 26/ 50 SROKA 1990
cena wywoławcza: Wykup abonament
SROKA Jacek (ur. 1957)
Cztery kroki taneczne by rozebrać kobietę
akwaforta, akwatinta 19x65 cm, 2011
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta z akwatintą, 10/100, 58 x 40 cm, sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Las Meninas - Panny dworskie, 1979
akwaforta, akwatina, papier; 41,5 x 49 cm; (odcisk płyty),
48 x 59 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 79 (ołówkiem) l. d.: 6/40 IMAGIO LAS MENINAS
nr egzemplarza - odbitki: 6/40
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta
10 x 43 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
Cztery kroki taneczne, by rozebrać kobietę, 2011
akwaforta, akwatinta, papier, 22/100, 19 x 65 cm,
sygn. u dołu
SROKA Jacek (ur. 1957)
Seksualność ulicy Kwiatów Polskich, 2012
akwaforta, akwatinta, papier, 17/100, 30 x 40 cm,
sygn. u dołu
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier, 20,5 x 29,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisana ołówkiem: WIECZORNA LEKTURA 9/100 SROKA 2012
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta z akwatintą, próba II, 57 x 39 cm, sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier, 24,5x20 cm pole zadruku, 39x57 cm arkusz
sygn. u dołu ołówkiem: ORFEUSZ PRÓBA SROKA 2013
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej/płótno, 156 x 122 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SROKA 1986`
Estymacja: 20 000 - 28 000 zł
SROKA Jacek (ur. 1957)
Seksualność ul. Kwiatów Polskich, 2012 r.
akwaforta + tinta / papier, 39,5 x 30 cm,
sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, piórko, papier; 50,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: JACEK SROKA 1980 powyżej napis: POMNIK MARII / TERESY
Na odwrocie napis autorski: JACEK SROKA / KRAKOW / 31-910 OŚ.NA SKARPIE 35/1/ POLSKAPOLEN
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta/akwatinta, 15 x 25,3 cm
sygn. p. d. Sroka
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta,
57 x 39 cm,
sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, piórko, papier;
50,5 x 40 cm;
SROKA Jacek (ur. 1957)
litografia barwna, papier,
31 x 14 cm (wymiar odbitki),
54 x 38,5 cm (wymiar arkusza);
napis u dołu: "CZARNOSKÓRY GENTELAMN" SROKA 1984 / 12/50 (ołówkiem)
SROKA Jacek (ur. 1957)
olej/płótno, 38 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: `SROKA 2009`
opisany na odwrociu: `JACEK | SROKA | 20P38 | 2009`
Estymacja: 6 000 - 7 000 zł
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta, akwatinta, papier, wym. 5x9 cm